LEKKOATLETYKA

DZIEWCZĘTA
Bieg 100 m:

Kędra Gabriela (Gimnazjum Humniska 1) – 13,72 s (maj 2009)

Bieg 300 m:
Dudycz Sylwia (Gimnazjum Humniska 1) – 45,72 s (maj 2009)

Bieg 600 m:
Stanek Monika (Gimnazjum Blizne) – 1.51.13 s

Skok w dal:
Seńko Ewa (Gimnazjum Humniska) – 4,84 m

Pchnięcie kulą (3 kg):
Krzysik Paulina (Gimnazjum Niebocko) – 10,00 m (maj 2014)

Rzut oszczepem (600 g):
Hawrylak Andżelika (Gimnazjum Dydnia) – 28,30 m (maj 2016)

Rzut dyskiem (1 kg):
Wójcik Karolina (Gimnazjum Dydnia) – 24,30 m (wrzesień 2015)

Rzut dyskiem (0,75 kg):
Wójcik Karolina (Gimnazjum Dydnia) – 27,30 m (wrzesień 2016)

Sztafeta 4 x 100 m:
Gimnazjum Humniska 1 – 57,43 s (wrzesień 2009)

CHŁOPCY
Bieg 100 m:

Bryś Daniel (Gimnazjum Humniska 1) – 11,71 s (wrzesień 2009)

Bieg 300 m:
Bryś Daniel (Gimnazjum Humniska 1) – 38,02 s (maj 2010) - pomiar elektroniczny

Bieg 1000 m:
Szczepek Sebastian (Gimnazjum Brzozów 1) – 2.55.12 s (maj 2016)

Skok w dal:
Wolanin-Godek Paweł (Gimnazjum Golcowa) – 5,60 m (maj 2009)

Pchnięcie kulą (4 kg):
Śmigiel Mateusz (Gimnazjum Niebocko) – 13,23 m (maj 2009)

Pchnięcie kulą (5 kg):
Cipora Karol (Gimnazjum Dydnia) – 11,70 m (maj 2014)

Rzut oszczepem (600 g):
Pietranowicz Piotr (Gimnazjum Górki) – 44,60 m (maj 2011)

Rzut dyskiem (1 kg):
Jamroży Łukasz (Gimnazjum Izdebki) – 39,30 m (wrzesień 2011)

Sztafeta 4 x 100 m:
Gimnazjum Humniska 1 – 49,31 s (maj 2010) - pomiar elektroniczny

PŁYWANIE

SZTAFETA DZIEWCZĄT (6 x 50 m stylem dowolnym)
Gimnazjum Brzozów 1 - 3.43.61 (luty 2008)
SZTAFETA CHŁOPCÓW (6 x 50 m stylem dowolnym)
Gimnazjum Brzozów 1 - 3.01.10 (luty 2010)

DZIEWCZĘTA (50 m)
Styl dowolny:
Hunia Aneta (G. Blizne) 33.09 s (styczeń 2012)

Piotrowska Alicja (ZSO Brzozów) – 33.09 s (luty 2016)
Styl klasyczny:
Byczyńska Klaudia (G. Brzozów 1) – 42.23 s (styczeń 2015)
Styl grzbietowy:
Iwanowska Aleksandra (G. Brzozów 1) – 40.72 s (luty 2010)
Styl motylkowy:
Szuba Natalia (G. Brzozów 1) – 38.77 s (luty 2014)

CHŁOPCY (50 m)
Styl dowolny:
Kruczek Piotr (G. Brzozów 1) – 26.05 s (luty 2010)
Styl klasyczny:
Piróg Michał (G. Brzozów 1) – 37.83 s (luty 2010)
Styl grzbietowy:
Mistecki Michał (G. Brzozów 1) – 36.35 s (luty 2011)
Styl motylkowy:
Seńko Dawid (G. Brzozów 1) – 31.98 s (luty 2014)

 
primi sui motori con e-max