komunikatW dniu wczorajszym tj. 30 sierpnia w siedzibie PW SZS w Rzeszowie odbyła się narada z Powiatowym Organizatorami Imprez SZS. Na niej poruszane były m.in. sprawy związane z organizacją imprez w nowym roku szkolnym 2017/2018. Można by rzec, że jest kilka "ciekawostek", o których zapewne wkrótce będzie wzmianka na stronie internetowej PW SZS w Rzeszowie. Najważniejsze sprawy dla szkół z naszego powiatu w chwili obecnej to:

- SRS (System Rejestracji Szkół) - Od tego roku wszystkie szkoły, które będą chciały startować w zawodach szkolnych będą musiały bezwzględnie zarejestrować dyscypliny, w których będą startować najpóźniej do 30 września! Poza tym każda kategoria wiekowa musi mieć oddzielne konto w SRS. Dane z lat ubiegłych są aktualne. W związku z tym wszystkie zawody powiatowe będą również w systemie SRS. Bez zgłoszenia przez system wraz z listą zawodników (imiennie) szkoła nie zostanie dopuszczona do zawodów! System SRS zalecany jest też w gminach!

- składka (opłata startowa) - 50 zł dla jednej kategorii, 80 zł dla dwóch kategorii wiekowych,

- sztafety pływackie - powrót do składów 6-osobowych,

- najbliższe imprezy sportowe - Indywidualne Mistrzostwa SZS w lekkiej atletyce (Rzeszów, 26 i 27 września).

primi sui motori con e-max